Elektrikli Bisiklet Batarya Üretim

E-BIKE BATARYA ÜRETİM

Toptan Elektrikli Bisiklet Bataryası

Elektrikli bisikletlerin günümüzdeki önemi giderek artmakta ve bu bisikletlerin performansı ve kullanım süreleri büyük ölçüde batarya teknolojilerine bağlıdır. Elektrikli bisikletlerin bataryaları, genellikle lityum iyon pillerinden oluşur ve yüksek enerji yoğunluğu ile hafiflik avantajını bir arada sunar. Bataryalar, bisikletin menzilini, hızını ve performansını belirleyen kritik bir unsurdur.

Gaziantep merkezde bulunan firmamız elektrikli bisiklet batarya üreticisi kimliğine sahiptir. Günlük 100 adet e-bike batarya üretimi yapan firmamız kızak ve bisikletteki deşarj soketleriyle e-bike üreticilerine batarya tedarik etmektedir.

Güçlendirilmiş Bataryalarımız

  • RSIII serisi alttan deşarj alan bataryalar
  • Skyjet serisi plastik kasa bataryalar
  • SpeedLight serisi yandan fişli model bataryalar
  • Alfa Romeo ve Jeep modelleri gibi kadronun içinde olan batarya serisi
  • ZF serisi arka port bagaj bataryalar
  • RD5 ve RD8 serisi bataryalar

Güçlendirilmiş batarya nedir? ->

Daha uzun
MENZİL
Daha fazla
GÜÇ

Firmamız Türkiye'de ilk defa elektrikli bisikletlerin bataryalarını seri olarak üretme cesaretini göstermiştir. Ülkemizin en büyük e-bike üreticilerini yakından takip eden firmamız, ilk olarak en çok satan elektrikli bisiklet modellerinin bataryalarını üretime almıştır. Bununla beraber, daha fazla pil, daha fazla kapasite, daha fazla menzil mantığıyla güçlendirilmiş batarya kelimesini e-bike sektörüne kazandırmıştır.

20 YILLIK TECRÜBE

Elektrikli Bisiklet Sektörüne Hakim

Pandemi döneminden beri yürüttüğümüz e-bike satış faaliyetlerinden edindiğimiz tecrübelerimizle hangi modele hangi batarya uyar; hangi bataryayı ne kadar güçlendirmemiz lazım gibi konuları çok iyi biliyoruz.

Yine Bir İlk

Türkiye’nin ilk elektrikli bisiklet batarya üreticisi olan firmamız, motosiklet ve bisiklet sektöründeki geçmiş tecrübeleriyle teknolojiyi buluşturmuştur.

Kalite Önceliğimizdir

Ne epoksiden kaçıyoruz, ne arpa kağıttan ne de shrink’ten. Kalitemizden ödün vermiyoruz. Yıllar sonra biri bizim bataryamızı açtığında tamir ve bakım için, “adamlar güzel yapmış, izolasyon malzemesinden kaçmamış, sigortaları ve soketleri sağlam kullanmış” desinler. “Demek ki bu yüzden yıllarca bu pillere hiçbir şey olmamış” desinler. Bu bize yeter. Ancak bu şekilde bisikletinize uzun yıllar enerji verebiliriz. Ancak bu şekilde bizi tekrar aradığınızda gönül rahatlığıyla telefonunuzu açabiliriz.

Ülkemizde en çok satılan e-bike modelleri için orjinal ve güçlendirilmiş versiyonlarda elektrikli bisiklet batarya üretim faaliyetini yapıyoruz.

Bataryanıza özel pil yenileme veya güçlendirilmiş yeni batarya fiyatı almak için WhatsApp ile yazın.

Toptan satış ve bayilik için iletişime geçin.

Döviz kurunu seçin