Hakkımızda

ZİPPİL KİMDİR?

ZipPil Hakkında

Motosiklet sektöründeki 15 yıllık tecrübesiyle Gaziantep'te kurulan firmamız elektrikli araba, elektrikli motosiklet, elektrikli bisiklet, elektrikli scooter gibi araçların batarya teknolojilerini yakından takip etmektedir. Motosiklet sektöründeki firmaların elektrikli bisiklet üretimine başladığı yıllarda gözlemlerine başlayan firmamız doğru ürün gamıyla sektörde kendine yer edinmiştir.

Tekne, yat, karavan, forklift, transpalet gibi özel pil paketi ihtiyaçlarınız için talep ve isteklerinize göre Lityum-ion mu yoksa LifePO4 mü kullanmamız gerektiğine birlikte karar veriyoruz. Volt ve amper değerlerini belirledikten sonra üst sınıf BMS kartlarımız ile toplam maliyet çıkartıyoruz.
  • 18650 Lityum ion – 3C – 1000 recycle
  • Prizmatik LifePO4 – 3C – 2000 recycle

Başarı Cesaret
İster

Firmamız Türkiye'de ilk defa elektrikli bisikletlerin bataryalarını seri olarak üretme cesaretini göstermiştir. Ülkemizin en büyük e-bike üreticilerini yakından takip eden firmamız, ilk olarak en çok satan elektrikli bisiklet modellerinin bataryalarını üretime almıştır. Bununla beraber, daha fazla pil, daha fazla kapasite, daha fazla menzil mantığıyla güçlendirilmiş batarya kelimesini e-bike sektörüne kazandırmıştır.

20 YILLIK TECRÜBE

Kurumsal Servis Alt Yapısı

Firmamız yapay zeka teknolojisiyle donatılmış ekipmanlar ve yazılım sayesinde servis esnasında aracınıza zarar vermeden, personel güvenliğini de ön planda tutarak, batarya sökme, arıza tespit etme, tamir etme ve montaj yapma işlemlerini yapmaktadır.

Batarya Üretimi

Firmamız batarya üretimine ilk olarak elektrikli bisiklet bataryasından başlamıştır. Ürettikçe öğrendik, öğrendikçe ürettik. Artık neler yapabildiğimize gözatmak ister misiniz?

Batarya Tamiri

Çeşit çeşit batarya pil paketi ve değişik serilerde BMS kart ve işçilikle karşılaşınca artık hangi arıza nerden kaynaklanıyor diye tahmin edebiliyoruz ve doğrudan sonuca gidebiliyoruz.

ZipPil, firmamızın tescilli bir markasıdır.

Firma Bilgileri:
Erhan Gazi Bilgisayar Reklam Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi
İncilipınar Mah. 36018 Sk. No:4/B
Şehitkamil 27100 Gaziantep Türkiye
Gazikent VD – 3590328124
Tel&Fax: +90 342 266 0 745

zippil.com.tr  info@zippil.com.tr
Mersis No: 0359032812400018Marka Tescil

zippil marka tescil


CE Belgemiz


Mevcut Şirket Binamız 200 m2

zippil mevcut sirket binası

3 Katlı Yeni Şirket Binamız 1000 m2 Çok Yakında

zippil yeni şirket binası

Döviz kurunu seçin