elektrikli bisiklet batarya kutusu

Türkiye'de ilk defa e-bike batarya seri üretimi yapan firmamız elektrikli bisiklet batarya kutusu satışına başlamıştır. E-Bike batarya kasası satışları sadece bayilerimize özeldir.

Tüm e-bike batarya kutusu kasalarımız baskısız ve logosuzdur. Devreleri düzülü, sigortaları takılı, içine koyacağınız batarya paketi için XT60 soketi ve karşılık soketi takılı, kontak anahtarı, kızak ve deşarj soketleri içinde bulunan hazır ürünlerdir. Yine bayi portalımızdan temin edebileceğiniz hazır batarya paketinin soketini takıp vidalarını sıkmanız yeterlidir.

elektrikli bisiklet batarya kutusu

ZipPil markasıyla üretilmiş E-Bike Batarya, batarya paketi, şarj soketi gibi batarya yedek parçaları, BMS kart ve logosuz e-bike batarya kasası, LifePO4 batarya paketleri gibi ürünleri bulabileceğiniz bayi portalımıza sadece iş yeri olan, vergi levhasına sahip işletmeler kayıt olabilmektedir. Portala kaydınızı yaptıktan sonra WhatsApp ile iş yeri fotoğraflarını ve vergi levhasını göndermeniz ricadır. Müşteri temsilcimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra bayi kaydınızı onaylayacaktır.

Bayi Portalı: https://bayi.zippil.com.tr/

Son kullanıcılara kutu ve yedek parça satışımız yoktur. Lütfen ısrar etmeyiniz. Çevrenizdeki servis, tamirci, pil yenilemeci gibi işletmelere bayi portalımıza kayıt olmalarını tavsiye edebilirsiniz.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir