RKS A1 Elektrikli Araba LifePO4 Batarya Üretim Montaj 60V 80Ah

55,814.0066,874.00

Çok sevilen RKS marka A1 model için 60V 80Ah jel akülerin elektrikli araba LifePO4 güçlendirilmiş batarya dönüşümünü yapıyoruz. Diğer marka ve modeller için iletişime geçiniz.

Stok kodu: ZP-RKS-A1 Kategoriler: Etiketler: , , , ,
Temizle

Açıklama

NOT: Araba ilanı değildir! Batarya üretim ve montaj ilanıdır.

Çok sevilen RKS marka A1 model için 60V 80Ah jel akülerin elektrikli araba LifePO4 güçlendirilmiş batarya dönüşümünü yapıyoruz. Diğer marka ve modeller için iletişime geçiniz.

RKS A1 Batarya Nasıl Değiştirilir?

A1 model araçlarda LifePO4 batarya koyacak uygun yerler vardır. Dolayısıyla 84 amper standart voltaj ve kapasitede veya 102 amper güçlendirilmiş voltaj ve kapasitede batarya seçebilirsiniz.

Seçeneklerden farklı batarya kapasiteleri için farkı fiyatları görebilirsiniz.

Dolar kuru ₺32 baz alınmıştır.

Yolcu koltuğunun altında bir alan vardır. Bu alana 60V 84Ah değerinde bir LifePO4 pil paketi yerleştirilebilir.

Şoför koltuğunun altında da bir alan vardır. Buraya da yine yaklaşık 40 amperlik bir ek batarya paketi yapılabilir. Her iki grup tek bir bataryaymış gibi çalışır ve toplam 100 amper olur, aracınızın performansı ve menzili ciddi bir şekilde artar.

Bazı modellerde ön kaputun içine de batarya takılıp 150 ampere kadar yükseltilebilir. 150 amper için lütfen özel fiyat sorunuz.

Smart BMS Bluetooth ile bataryanızın durumunu, sağlığını ve diğer tüm detaylarını cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Aracınızın göğsüne bir dijital ampermetre ekran takıp anlık şarj seviyesini görebilirsiniz. Giriş seviyesindeki bu ekran fiyata dahildir.

Bataryalarımız 12 ay garantilidir.

Fiyatlara montaj ve KDV dahil değildir.

Montaj süreci gayet basittir. Eski akülerin yerine bu batarya gruplarını yerleştirip bağlantıları yapmanız yeterlidir. Yeterli bilgi ve ekipmana sahip değilseniz bir oto elektrikçi veya oto teypçiye yaptırılması tavsiye edilir.

Gaziantep içi montaj ücretsizdir. Aracın firmamıza gelmesi gerekmektedir.

Jel Akü ve LifePO4 arasında ne fark var?

Jel akülerin 300-400 defa doldur boşalt ömrü vardır. LifePO4 bataryalarda ise yaklaşık 2.000 cycle ömrü vardır.

Jel aküler gaza bastığınızda mevcut kapasitenin en fazla 30%’unu anlık olarak enerjiye yansıtır. Oysa LifePO4 bataryalarda anlık 95%’ine kadar maksimum enerjiyi verir ve böylece aracınızın daha iyi bir performansta çalıştığını hissedersiniz.

Jel akülerde voltaj düştüğünde aracın performansı da düşer ve 30%’un altına düştüğünde hiç çalıştırmaz. Öte yandan LifePO4 bataryalarda batarya seviyesinin tümünü performans kaybı olmadan kullanabilirsiniz.

Voltaj seviyesi aynı olduğu için mevcut şarj aletinizi kullanabilirsiniz.

 

LifePO4 takılı bir aracın kalkış ve hızlanma testi:

Ek bilgi

Kapasite (Menzil)

60V 84Ah, 60V 100Ah

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“RKS A1 Elektrikli Araba LifePO4 Batarya Üretim Montaj 60V 80Ah” için yorum yapan ilk kişi siz olun

İlgili Ürünler